Ödeme ve Güvenlik
 • Sattığınız ürünlerin garantisi var mı?

  Evet sattığımız başta hasta bezi olmak üzere tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ayrıca www.toptanhastabezi.com ‘da sattığı ürünler için garanti vermektedir.

 • Nasıl ve Hangi Yöntemler ile Ödeme Yapabilirim?

  Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi iki şekilde ödeyerek oluşturabilmektesiniz: 

  • Kredi Kartınız ile peşin ya da taksitli olarak, 
  • Havale ile ödeme seçeneğimizi kullanarak ayrıca ürün sayfasında belirtilen havale indiriminden yararlanarak. 
 • Hangi Kredi Kartları ile Taksitli Alışveriş Yapabilirim?

  Sitemizde sipariş oluştururken peşin alışverişlerinizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. 

  Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise PayU ödeme sisteminin anlaşma yaptığı bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. 

  Bu Bankalar:


  Yapı Kredi Bankası: World Kart 
  İş Bankası: Maximum Kart 
  Garanti Bankası: Bonus Kart 
  Deniz Bank: Bonus Kart 
  Finans Bank: Card Finans 
  Akbank: Axess Kart 
  Bank Asya : Asya Bank 

 • İnternet üzerinden alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. www.toptanhastabezi.com&tt2;da kullanılan kişisel tüm bilgiler diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. 

  Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. 

  Toptanhastabezi.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Toptanhastabezi.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz, Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. 

  Ayrıca ödemeler birçok güvenlik duvarı ile korunmaktadır. Bu konuda PayU firmasından üst düzeyde güvenli alışveriş yapılabilmesi için anlaşma yapılmıştır. Sitemizde ana sayfada sağ alt köşede bulunan güvenli alışveriş logoları ve Rapid SSL sertifikalarına sahip olunduğunu görebilirsiniz. 


 • Havale ile nasıl alışveriş yapabilirim?

  Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizi siteye girdikten sonra ürününüzü sepetinize eklemelisiniz. Sepetinizden Satın Al butonu ile Teslimat ve Fatura adresi ekranına gelebilir, bilgilerinizi doldurduktan sonra, devam et butonu ile Ödeme Ekranına geçebilirsiniz. 

  Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinin yan tarafında Havale Butonunu tıkladığınızda size banka ve hesap numaralarımızı açacaktır. Dilediğiniz bir tanesini seçip ve bilgileri not etmelisiniz. Banka bilgilerinizi not aldıktan sonra devam ederek sipariş onay ekranına geçebilirsiniz. Sipariş onay ekranında size; ürün sayfasında havale indirimi ile belirtilen fiyat üzerinden ödeyeceğiniz yeni tutarı gösterecektir. Bu tutarı not edip ürün bilgilerinizi kontrol ettikten sonra en altta bulunan Siparişi Onayla butonunu sadece 1 kez tıklamalısınız.Sistem size, açacağı yeni sayfada bir sipariş numarası verecektir. Daha sonra bankaya giderek veya EFT ile banak hesap numarasına bu ücreti yatırabilirsiniz.

  Sitemizden havale ödeme seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizde ödeme işlemlerinizi ATM’lerden yapabilmektesiniz.

  Daha sonra size havalenizin onaylandığına dair bir e-mail ulaşacaktır.Bu e-maili aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş olacaktır. 

 • Havale siparişi için banka hesap numaralarınızı nerden bulabilirim?

  Havale yapabileceğiniz banka hesap numaralarımız: 

 • Siparişimi verdikten sonra sitenizde nasıl görüntüleyebilirim?

  Hesabım >> Siparişlerim sayfasından sipariş takibi linkinden verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz.

  Sipariş numarası almanız siparişiniz başarılı bir şekilde oluşturulduğu anlamanı gelmektedir. 

  Siparişinizin durumunu bir süre sonra sipariş takibi ekranından takip edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.